Ali Koç Başkan Adaylığını Açıkladı

27 Eyl 2018 Per 1:45
Bu haber 1.803 kez okundu
YAZDIR YAZDIR
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Ali Koç Başkan Adaylığını Açıkladı

Diyanet-Sen Konya Şubesinin 27 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirecek olduğu 7. Olağan Genel Kurulunda Ali Koç yeniden Şube Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

15 Eylül 2018 Cumartesi günü İl geneli delege seçimini yapan Diyanet-Sen Konya Şubesinin 7. Olağan Genel Kurulu 27 Ekim 2018 Cumartesi günü Mevlana Kültür Merkezi Sultan Veled salonunda gerçekleştirilecek.

162 delegenin oy kullanacağı genel kurulda yeniden aday olduğunu açıklayan Ali Koç, 2007 yılından buyana Diyanet-Sen Konya Şubesinin Başkanlığını yapmakta ve 8 yıldır da Diyanet-Sen Genel Merkezinin Genel Disiplin Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

Diyanet-Sen’in bu yıl Türkiye genelinde Ekim ve Kasım aylarında yapılacak olan seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Huzur ortamı içerisinde delege seçimlerini tamamlayan Konya Şubesi de 27 Ekim 2018 Cumartesi günü seçimini yapmayı planladı.

Konya Şubesinin seçimi ile ilgili açıklamalarda bulunan Şube Başkanı Ali Koç, Diyanet ve Vakıflar Çalışanlarına yönelik faydalı hizmetler yaparak başarılı bir dönem geçirdiklerini, kurum ve kuruluşlarla hiçbir zaman karşı karşıya gelmediklerini, üyelerin ve çalışanların sorunlarının çözümü konusundaki olumlu ve ılımlı çalışmalarıyla başarılı hizmetlere imza attıklarını söyledi.

Konya Şubesinin Seçimi 27 Ekim’de Yapılacak

Diyanet-Sen Konya Şubesinin 7. Olağan Genel Kurulunun 27 Ekim 2018 Cumartesi günü Karatay İlçesinde bulunan Mevlana Kültür Merkezi Sultan Veled Salonunda saat 10:00 da yapılacağını açıklayan Başkan Ali Koç, üyelerin, delegelerin ve tüm Konya bürokratlarının davet edildiğini ve seçimin huzur ortamında birlik ve beraberlik havası içerisinde geçmesini temenni etti.

Benzer Haberler

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:>

Başkan Ali Koç Kontv’de Diya...

Başkan Ali Koç Kontv’de Diyanet-Sen’in Altın Çağını Değerlendirdi Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç Kontv’de canlı yayında...

Konya Şube Başkanı Ali Koç G...

Konya Şube Başkanı Ali Koç Güven Tazeledi Diyanet-Sen Konya Şubesi 7. Olağan Genel Kurulunu Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi....

Başkan Koç; Onlar Konuştu Di...

Başkan Koç; Onlar Konuştu Diyanet-Sen Yaptı Diyanet-Sen’in uzun yıllar çıkması için mücadele verdiği İlahiyat Önlisans mezunlarına sınavsız...

Memur-Sen’liler %60’a Varan ...

Memur-Sen’liler %60’a Varan Özel İndirim Hizmeti Alacak Memur-Sen Konya İl Başkanlığı üyelerinin daha kaliteli ve özel indirimli hizmetleri...

DİYANET-SEN MARŞI

BAŞKANDAN

SAYAÇ

web counter

ZİYARETÇİ DEFTERİ

TANITIM FİLMİ

Namaz Vakitleri