Diyanet-Sen Olağan Seçiminde Birlik Beraberlik Kazandı

24 Oca 2019 Per 0:45
Bu haber 339 kez okundu
YAZDIR YAZDIR
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

DiyanetSen Olağan Seçiminde Birlik Beraberlik Kazandı

Diyanet-Sen Genel Merkezi 19 Ocak’ta yapılan coşkulu bir seçimle yeni yol haritasını belirledi. Delegenin yüksek takdirleri ile oluşan Diyanet-Sen yönetimi sendikal hizmetler noktasında kardeşliğin tesisini sağlamak adına bir araya geldi.

Yapılan olağan genel seçimde Genel Başkan Yardımcısı (Genel Başkan Vekili) olarak seçilen Mehmet Ali Güldemir, Diyanet-Sen yönetimi ile bir araya gelerek Genel Başkan Vekilliği görevini yürüten Osman Aydın’dan yeni görevini devraldı.

Genel Başkan Mehmet Bayraktutar başkanlığında yapılan görüşmede kardeşliğin tesisi, yersiz ve mesnetsiz eleştirilerin hiçbir boyutuna fırsat verilmeden delegenin takdirinin öncelik olduğu dile getirildi.

Genel Başkan Mehmet Bayraktutar “Bu vakitten sonra delegenin takdiriyle seçilen herkes bu davaya hizmetkâr olacaktır. Ben değil biz olarak  birliğin tesisi için elimizden geneli yapmalıyız. Bugün seçimden sonra bir araya gelmiş bulunmaktayız. Bundan sonraki süreçte enerjimizi sendikamıza, yüreğimizi sendikamıza harcayacağız.” dedi.

Sosyal medya üzerinden yapılan yorumları değerlendiren Bayraktutar “Sosyal medya üzerinden yersiz eleştirilerle dile getirilen söylemlerin hiç biri kabul edilir nitelikte değildir. Yapılmak istenenin farkında olduğumuz gibi, Diyanet-Sen’in hayrını düşünen, kalitesini ve kalibresini gören hiç kimsenin bu ve benzeri söylemlere itibar etmeyeceği kesin ve nettir.

dynkongre1
Bir yarış ve bayram havasında geçen bu süreç herkesin yüksek bir irade ile kabul etmesi gereken bir durumdur. Biz Diyanet-Sen’in altın yıllarını başarılarımızla taçlandırmış bulunmaktayız. Kişilerle değil hedeflerle meşgulüz. Bundan sonrası için tek hedefimiz sendikamızın ve teşkilatımızın çıkarlarını gözetmektir. Burada bu davanın hizmetkârları olarak kolları sıvadığımız, yeni dönemimizin yine bol kazanımlı altın yıllar olmasını istediğimiz ve bu yönde çalışacağımız bilinmelidir. Bu hususla iligili davamızın meşalesini taşıyan bütün yol arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Görevini devralan Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Ali Güldemir “Yeni bir dönem, yeni bir sayfa yeni hedefler ve yeni hizmetler icra etmek için buradayım. Bu davanın bir bireyi olarak geçmişten bu güne hizmetkar olmaktan geri durmadım. Bundan sonra ki süreçte de hizmetkar olmaya izin vermiş delegemize teşekkürlerimi sunuyorum. Diyanet-Sen bizim için her zaman bir değerdir. Bu değerin bir neferi olmak için elimden geleni yapacağıma kimsenin şüphesi olmasın. Genel Başkanımızın ağabey tutumu, ve iradeye karşı olan saygısını görüyor olmak bu güne kadar yapılan başarıların adres sahibinin haklılığını göstermiştir. Bizlerde diğer arkadaşlarımızla birlikte yeni yol haritamızda üzerimize düşeni yapacağız.” şeklinde konuştu.

dynkongre2

Benzer Haberler

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:>

Başkan Ali Koç Kontv’de Diya...

Başkan Ali Koç Kontv’de Diyanet-Sen’in Altın Çağını Değerlendirdi Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç Kontv’de canlı yayında...

Konya Şube Başkanı Ali Koç G...

Konya Şube Başkanı Ali Koç Güven Tazeledi Diyanet-Sen Konya Şubesi 7. Olağan Genel Kurulunu Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi....

Başkan Koç; Onlar Konuştu Di...

Başkan Koç; Onlar Konuştu Diyanet-Sen Yaptı Diyanet-Sen’in uzun yıllar çıkması için mücadele verdiği İlahiyat Önlisans mezunlarına sınavsız...

Memur-Sen’liler %60’a Varan ...

Memur-Sen’liler %60’a Varan Özel İndirim Hizmeti Alacak Memur-Sen Konya İl Başkanlığı üyelerinin daha kaliteli ve özel indirimli hizmetleri...

DİYANET-SEN MARŞI

BAŞKANDAN

SAYAÇ

web counter

ZİYARETÇİ DEFTERİ

TANITIM FİLMİ

Namaz Vakitleri