Diyanet-Sen’den Çorum İl Müftüsü Muharrem Biçer’e Teşekkür Plaketi

18 Nis 2019 Per 13:42
Bu haber 349 kez okundu
YAZDIR YAZDIR
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Diyanet-Sen’den Çorum İl Müftüsü Muharrem Biçer’e Teşekkür Plaketi

Konya İl Müftü Yardımcılığı görevini yürütmekte olan ve Çorum İl Müftüsü olarak atanan Muharrem Biçer’e Diyanet-Sen Konya Şubesi tarafından şükran plaketi takdim edildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan karara göre, Çorum İl Müftüsü olarak atanan Muharrem Biçer’i makamında yönetim kurulu ile birlikte ziyaret eden Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç, Muharrem Biçer’i tebrik ederek şükran plaketi takdim etti.

Yapılan ziyarette konuşan Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç, ilimizde başarılı çalışmalar yaparak Diyanet Çalışanlarının gönüllerini fetheden ve toplumun her kesimine yönelik yaptığı güzel ve hayırlı işlerle halkın takdirini kazanan Çorum İl Müftüsü Muharrem Biçer beyi tebrik ediyor, Çorum ilimizde de din hizmeti konusunda Diyanet İşleri Başkanlığımız adına, Diyanet Çalışanlarına ve halka yönelik güzel hizmetler yapacağına inanıyoruz dedi.

Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç ile Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Uzun, İlhami Küçüktürkmen, Ali Bekir Eraslan, İsmail Aksoy ve İl Müftülüğü temsilcisi Muhammet Fatih Karakoç’u Konya Müftülüğündeki makamında kabul eden Çorum İl Müftüsü Muharrem Biçer yapılan ziyaretten memnun kaldığını ifade ederek heyete teşekkür etti.

Çorum il Müftüsü olarak atanan Muharrem Biçer Kimdir:

1968  yılında Konya da  doğdu. İlkokulu bitirdikten sonra aynı yıl Konya İmam Hatip Lisesine kayıt oldu. 1986 yılında  Konya İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. 1987 yılında Derebucak İlçesi Yukarı Kayalar Kasabasında İmam-Hatip olarak göreve başladı.

Konya’nın  çeşitli yerlerinde imam-hatip ve müezzin-kayyım olarak çalıştıktan sonra 1997 yılında Selçuk Üniversitesi İlahiyat  Fakültesini tamamlayarak aynı yıl içerisinde Konya Selçuk Dini Yüksek İhtisas Merkezi’ne başladı. 2000 yılında buradaki eğitimini başarıyla tamamlayarak Afyon Sandıklı İlçe Vaizliğine atandı. Bir yıl görev yaptıktan sonra 2001 yılında  Van İli Özalp İlçe Müftülüğüne, 2003’te Nevşehir İli Derinkuyu İlçe Müftülüğüne, 2008 yılında da  Konya İli Güneysınır İlçe Müftülüğüne, 2014 yılında da Konya İl Müftü Yardımcılığına atandı. Halen aynı yerde görevini sürdürmektedir. Görev süresi boyunca kaymakamlardan beş adet takdirname ve bir başarı belgesi ile vakıf hizmetlerinden dolayı Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan bir takdirname ayrıca, İl Müftülülerinden de dört teşekkür belgesi almıştır.

Arapça ve orta düzey Almanca bilen Muharrem Biçer, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Diyanet-Sen heyeti daha sonra il müftülüğü birimlerini ziyaret ederek yeni görevlerine başlayan memurları tebrik etti ve başarılar diledi.

Benzer Haberler

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:>

Başkan Ali Koç Kontv’de Diya...

Başkan Ali Koç Kontv’de Diyanet-Sen’in Altın Çağını Değerlendirdi Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç Kontv’de canlı yayında...

Konya Şube Başkanı Ali Koç G...

Konya Şube Başkanı Ali Koç Güven Tazeledi Diyanet-Sen Konya Şubesi 7. Olağan Genel Kurulunu Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi....

Başkan Koç; Onlar Konuştu Di...

Başkan Koç; Onlar Konuştu Diyanet-Sen Yaptı Diyanet-Sen’in uzun yıllar çıkması için mücadele verdiği İlahiyat Önlisans mezunlarına sınavsız...

Memur-Sen’liler %60’a Varan ...

Memur-Sen’liler %60’a Varan Özel İndirim Hizmeti Alacak Memur-Sen Konya İl Başkanlığı üyelerinin daha kaliteli ve özel indirimli hizmetleri...

DİYANET-SEN MARŞI

BAŞKANDAN

SAYAÇ

web counter

ZİYARETÇİ DEFTERİ

TANITIM FİLMİ

Namaz Vakitleri