Diyanet-Sen Konya Şubesi İl Divan Kurulunda Seçim Takvimini Açıkladı

19 Ağu 2018 Paz 8:30
Bu haber 546 kez okundu
YAZDIR YAZDIR
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Diyanet-Sen Konya Şubesi İl Divan Kurulunda Seçim Takvimini Açıkladı

Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman, Memur-Sen Konya İl Başkanı Nazif Karlıer ve Şube Yönetimi ile Konya geneli tüm İlçe Başkanları, Kadınlar ve Gençlik Komisyonu başkanlarının da katıldığı İl Divan Kurulu Toplantısında Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç 3 Kasım 2018 tarihinde yapılacak olan 7. Olağan Genel Kurul ile ilgili seçim takvimini açıkladı.

Başkan Ali Koç; Diyanet-Sen Konya Şubemizin 7. Olağan Genel Kurulunda oy kullanacak delegelerin seçimi 15.09.2018 tarihinde yapılacağından; delege olmak isteyenlerin 08.09.2018 tarihi mesai bitimine kadar şahsen Konya Şubemize veya görev yaptığı ilçenin İlçe Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir.

Belirten süreden sonra yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir diyerek seçim takvimini kamuoyuna duyurdu.

Konya Şubesinin İl Divan Kurulu Toplantısına katılan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman Diyanet-Sen’in ve Memur-Sen’in yapmış olduğu çalışmalar ve elde edilen kazanımlar konusunda detaylı bilgilendirmelerde bulundu.

İl Divan Kurulu Toplantısında konuşan Şube Başkanı Ali Koç dört yıllık icraatlarını anlattı.

Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç 2014 yılı Kasım ayında yeniden göreve gelmeleriyle birlikte oluşturmuş oldukları çalışma arkadaşlarıyla Diyanet ve Vakıflar Çalışanlarına yönelik verimli hizmetler yaptıklarına vurgu yapan Koç, 2015 yılında Şubeye hizmet bürosu satın aldıklarını, Diyanete yönelik yapılan saldırılara karşı “Diyanetime Dokunma” kitlesel basın açıklaması yaptıklarını ve müslümanların inanç değerleriyle örtüşmeyen davranış ve eylemlerde bulunan “Adnan Oktar için suç duyurusunda” bulunduklarını söyledi.

15 Temmuz 2016 yılında fetö terör örgütünün ülkemize yönelik yapmış oldukları kalkışmada tüm üyelerimizi mesaj yoluyla bilgilendirerek camilerde sala okunmasını sağladıklarını ve tüm teşkilat yöneticileri ve üyelerle birlikle meydanlarda olduklarını ifade etti.

Üyelerimizin her alanda haklarını korumak ve onların sosyal, özlük ve mali haklarının iyileştirilmesi konusunda etkin çalışmalar yaptıklarını açıklayan Konya Şube Başkanı Ali Koç, meslekte verimliliği sağlamak için Diyanet İşleri Başkanlığımızca yapılan MBSTS sınavlarında üyelerimizin başarılı olabilmeleri için genel merkezimizin ilim heyeti tarafından hazırlanan soru bankası ve konu anlatımlı kitapları ücretsiz olarak üyelerimize dağıttık diyen Başkan Koç, bu yıl da tüm üyelerimize duvar saati hediye ettik dedi.

Halk Etliekmek Selçuklu Şubesinde yapılan toplantıda söz alan İlçe Başkanlarının dört yıllık dönem içerisinde kendi ilçelerinde yaptıkları çalışmalar konusunda yapılan bilgilendirmelerle İl Divan Kurulu toplantısı sona erdi.

Benzer Haberler

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:>

Başkan Ali Koç Kontv’de Diya...

Başkan Ali Koç Kontv’de Diyanet-Sen’in Altın Çağını Değerlendirdi Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç Kontv’de canlı yayında...

Konya Şube Başkanı Ali Koç G...

Konya Şube Başkanı Ali Koç Güven Tazeledi Diyanet-Sen Konya Şubesi 7. Olağan Genel Kurulunu Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi....

Başkan Koç; Onlar Konuştu Di...

Başkan Koç; Onlar Konuştu Diyanet-Sen Yaptı Diyanet-Sen’in uzun yıllar çıkması için mücadele verdiği İlahiyat Önlisans mezunlarına sınavsız...

Memur-Sen’liler %60’a Varan ...

Memur-Sen’liler %60’a Varan Özel İndirim Hizmeti Alacak Memur-Sen Konya İl Başkanlığı üyelerinin daha kaliteli ve özel indirimli hizmetleri...

DİYANET-SEN MARŞI

BAŞKANDAN

SAYAÇ

web counter

ZİYARETÇİ DEFTERİ

TANITIM FİLMİ

Namaz Vakitleri