Genel Başkan Bayraktutar: Her Zaman Kıyamda Olmalıyız

27 Ağu 2018 Pts 13:23
Bu haber 288 kez okundu
YAZDIR YAZDIR
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Genel Başkan Bayraktutar: Her Zaman Kıyamda Olmalıyız

Bu millet dünyaya örnek olmuş kahramanlığını, eşsiz geçmişinden almıştır. Bugün esaretin hiç bir çeşidine boyun eğmemesi, özgürlüğüne düşkünlüğündendir.

Boyunduruk altına alınmış, örselenmiş, işgallere ses çıkarmamış milletlerin aksine, bu vatanın evlatlarına asla gem vurulamamıştır, vurulamayacaktır.

Küfrün tek millet olduğunu bildiğimiz ve gördüğümüzden beri, hainin sadece dışarıda aranmayacağını gördüğümüzden beri, vatan uğruna gözünü kırpmayana yoldaş olacağımıza, vatanına ihanet edeni çıplak ellerimizle dahi boğacağımıza hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Bizler atimizle ne kadar gurur duyarsak azdır. Bizler tarihimizi, geçmişte yaşamış olduklarımızı yarınlarımıza anlatmakta mükellefiz. Tarihini bilmeyen bir milletin tarihini, başka milletler yazar! Geçmişte tarih kitaplarımızı işgal eden, atiyi bugüne farklı yansıtmaya çalışan hainler olmuştur. Geçmişte okullarımızda okunan ve okutulan kitaplar Abdulhamite kızıl sultan hitabıyla yaklaşmıştır. Siyonizmin kölesi gibi adeta yahudilerin istediklerini dillendirmişlerdir.

15 Temmuz destanı bu milletin unutamayacağı derin izlerle doludur. Malazgirt’i bize yurt edinen Alparslan’ın emanetine ihanet edenlere, 15 Temmuz en büyük cevaptır.

Unutmamalıyız ki Bu ülkeye kast edenler Çanakkaleye ne niyetle gelmişse, 15 Temmuz da ortaya çıkan satılmış hainler o niyetin devamıdır.

Değerli dava arkadaşlarım;

Kahramanlığımızın beslendiği kaynak kitabımızın eşsiz yol haritasındaki işaretleridir. Ve bizlerde o yol haritasının birer bekçisiyiz. Zannetmeyin ki savaşlar sadece silahlarla olur, bir ananın evladını cepheye uğurlaması ve ardından duaya sığınması en büyük silahıdır.

Peygamber ocağında vatanını koruyan yiğitlerin elindeki silah kadar onlara güç veren bu milletin duasıdır. Mazlumun çaresizliğine koşan bu millet, mazlumun duasıyla yol almıştır.

Bizler manevi zırhımızı kuşanarak her zaman milletimizin emrinde olacağız. Bizim silahımız duamızdır. Bizim bağımsızlığımız ezanımızdır. Bizim varlık sebebimiz bizi bir arada tutan imanımızdır.

Bu sebeple Malazgirt meydan muharebesindeki kahramanların torunları olarak, Çanakkale savaşındaki ataların varisleri olarak, devletimiz uğruna her daim ayakta, her daim dimdik kıyamda durmalıyız.

Allah devletimize, milletimize, bayrağımıza, ezanımıza, toprağımıza zeval vermesin.

Benzer Haberler

Millî Egemenliği...

Yorum 
0

Memur-Sen’den...

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:>

Başkan Ali Koç Kontv’de Diya...

Başkan Ali Koç Kontv’de Diyanet-Sen’in Altın Çağını Değerlendirdi Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç Kontv’de canlı yayında...

Konya Şube Başkanı Ali Koç G...

Konya Şube Başkanı Ali Koç Güven Tazeledi Diyanet-Sen Konya Şubesi 7. Olağan Genel Kurulunu Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi....

Başkan Koç; Onlar Konuştu Di...

Başkan Koç; Onlar Konuştu Diyanet-Sen Yaptı Diyanet-Sen’in uzun yıllar çıkması için mücadele verdiği İlahiyat Önlisans mezunlarına sınavsız...

Memur-Sen’liler %60’a Varan ...

Memur-Sen’liler %60’a Varan Özel İndirim Hizmeti Alacak Memur-Sen Konya İl Başkanlığı üyelerinin daha kaliteli ve özel indirimli hizmetleri...

DİYANET-SEN MARŞI

BAŞKANDAN

SAYAÇ

web counter

ZİYARETÇİ DEFTERİ

TANITIM FİLMİ

Namaz Vakitleri