Gençvizyon Lisan Kursu’ndan Memur-Sen’lilere %10 Özel İndirim

08 May 2018 Sal 1:23
Bu haber 1.974 kez okundu
YAZDIR YAZDIR
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Gençvizyon Lisan Kursu’ndan Memur-Sen’lilere %10 Özel İndirim

Memur-Sen Konya İl Başkanlığı ile (KPSS, ÖĞRETMENLİK, ÖABT, KPSS-A, KPSS-B, KPSS LİSE VE ÖNLİSANS, DGS, ALES, ADLİ İDARİ HAKİMLİĞİ, YABANCI DİL-İNGİLİZCE ‘GENEL İNGİLİZCE, YDS, YÖKDİL, YKS-DİL’ VE BİLGİSAYAR) alanlarında eğitim hizmetleri vermekte olan Gençvizyon Lisan Kursu çalışma ve akademik alanlarda kariyer yapacak öğrencilerin ve çalışanların faydalanabileceği (belirlenmiş liste fiyatları üzerinden) %10 özel indirimli eğitim sözleşmesi protokolünü imzaladı.

Memur-Sen İl Başkanlığı’nda yapılan programa Gençvizyon Lisan Kursları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Canlı, Merkez Şube Müdürü Namık Oğuz ve Bosna Şube Müdürü Fatma Taçgıt Uyumaz ile Memur-Sen İl Başkanı Nazif Karlıer ve Başkanvekili Ali Koç katıldılar.

Özel indirimli sözleşme programında konuşan Gençvizyon Lisan Kursları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Canlı, devlet kurumlarında yeni görev almak isteyenler ile akademik kariyer yapacak olanlar ve yabancı dil eğitimlerini güçlendirmek isteyenlere yönelik hizmet vermekte olan özel eğitim kurumlarımız olarak, Memur-Sen’li üyelerin ve birinci derece yakınlarının istifade edebilecekleri özel fiyat paketi hazırlayarak kaliteli bir eğitim sunacağız dedi.

Memur-Sen İl Başkanı Nazif Karlıer ise, “11 hizmet kolumuza bağlı sendikalarımızın Konya genelinde yaklaşık 40 bin üyemize ve yakınlarına fayda sağlayacak olan bu özel indirimli eğitim sözleşmemizin hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Ayrıca Seydişehir İlçesinde Özel Eğitim Faaliyetleri göstermekte olan Özel Güneş Öğretim Kurumlarını da kapsayan Özel İndirimli Eğitim anlaşmasında ise, 8,9,10,11,12’nci sınıf orta öğretim öğrencileri ve mezun olan lise öğrencilerinin faydalanabileceği (belirlenmiş liste fiyatları üzerinden) %10 özel indirim uygulaması yapılacaktır.

Yapılan Özel İndirimli eğitim sözleşmesi ile Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı bulunan  (EĞİTİM BİR-SEN, DİYANET-SEN, SAĞLIK-SEN, BÜRO MEMUR-SEN, BEM-BİR-SEN, TOÇ-BİR-SEN, ENERJİ BİR-SEN, BAYINDIR MEMUR-SEN, BİRLİK HABER-SEN, ULAŞTIRMA MEMUR-SEN ve KÜLTÜR MEMUR-SEN)  sendikaların yaklaşık 40 bin üyesi (üye kimlik kartlarını ibraz etmeleri şartı ile) ve birinci derece yakınları istifade edebileceklerdir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Gençvizyon Lisan Kursları

Gençvizyon Merkez Şube

Adres: Hamidiye Mahallesi İnce Minare Sokak No:37 Selçuklu/KONYA

Telefon: (0 332) 353 44 34 – 353 60 20

Gençvizyon Bosna Şube

Adres: Bosna Hersek Mahallesi Nur Sokak No:13 Kızılkaya İş Merkezi Selçuklu/KONYA

Telefon: (0 332) 241 46 46

Web: www.gencvizyon. com

GÜNEŞ ÖZEL EĞİTİM KURSU SEYDİŞEHİR

Adres: Alaylar Mahallesi Şehit Kemal Sert Caddesi Tuna Apartmanı Seydişehir/KONYA

Telefon: (0 332) 582 58 59 – 528 56 56

Memur-Sen’lilere %10 Özel İndirimli Hizmet Sözleşmesinin Detayları

Benzer Haberler

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:>

Başkan Ali Koç Kontv’de Diya...

Başkan Ali Koç Kontv’de Diyanet-Sen’in Altın Çağını Değerlendirdi Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç Kontv’de canlı yayında...

Konya Şube Başkanı Ali Koç G...

Konya Şube Başkanı Ali Koç Güven Tazeledi Diyanet-Sen Konya Şubesi 7. Olağan Genel Kurulunu Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi....

Başkan Koç; Onlar Konuştu Di...

Başkan Koç; Onlar Konuştu Diyanet-Sen Yaptı Diyanet-Sen’in uzun yıllar çıkması için mücadele verdiği İlahiyat Önlisans mezunlarına sınavsız...

Memur-Sen’liler %60’a Varan ...

Memur-Sen’liler %60’a Varan Özel İndirim Hizmeti Alacak Memur-Sen Konya İl Başkanlığı üyelerinin daha kaliteli ve özel indirimli hizmetleri...

DİYANET-SEN MARŞI

BAŞKANDAN

SAYAÇ

web counter

ZİYARETÇİ DEFTERİ

TANITIM FİLMİ

Namaz Vakitleri