Halkapınar’da İftar Buluşması Gerçekleştirildi

17 Tem 2015 Cum 2:18
Bu haber 1.221 kez okundu
YAZDIR YAZDIR
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

halkapınar

Halkapınar’da İftar Buluşması Gerçekleştirildi

Diyanet-Sen Halkapınar İlçe Başkanlığı ve İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen iftar programında Ereğli Kaymakamı Şakir Erden ve Halkapınar Kaymakamı Mehmet Kocabey de katıldılar.

Diyanet-Sen ve Müftülük tarafından, Eskişehir Vali Yardımcılığına atanan Ereğli Kaymakamı Şakir Erden ve Siirt İli Baykan İlçe Kaymakamlığına atanan Halkapınar Kaymakamı Mehmet Kocabey’e veda yemeği düzenlendi.

Açılış konuşmasını yapan Halkapınar Müftüsü Murat Kaya, her iki ilçe kaymakamına ve müftülük personele katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Halkapınar Kaymakamı Mehmet Kocabey’in teşekkür konuşmalarının ardından program her iki ilçe kaymakamına İlçe Müftülüğü adına müftü Murat Kaya ve Diyanet- Sen İlçe Başkanı Yasin Cihanoğlu plaket takdim ettiler.

Plaketlerin ardından Halkapınar’da başarılı çalışmalarından ötürü müftülük personeli de ödüllendirildi.

Ereğli Kaymakamı Şakir Erden ve Halkapınar Kaymakamı Mehmet Kocabey, ilçede başarılı çalışmalarından dolayı Halkapınar Diyanet-Sen İlçe Başkanı Yasin Cihanoğlu’na ve müftülük personelinden Mehmet Yasin Harman, Ali Çalışkan, Uğur Avder, Yakup Şimşek, Mesut Toraman, Halil Döndü ve Ahmet Akçay’a başarı belgesi takdim ettiler.

Ayrıca İlçe Müftüsü Murat Kaya Hizmet İçi Eğitim Kursunda başarılı olan Abdullah Eren ve Emrullah Kaplan’a Katılım Belgelerini takdim etti.

Benzer Haberler

Diyanet–Sen’den...

Yorum 
0

Karani Turizm’den...

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:

Spam protection by WP Captcha-Free>
Ali Koç Başkan Adaylığını Aç...

Ali Koç Başkan Adaylığını Açıkladı Diyanet-Sen Konya Şubesinin 27 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirecek olduğu 7. Olağan Genel Kurulunda...

Genel Başkan Bayraktutar: 11...

Genel Başkan Bayraktutar: 11 Aylık Bebeğe Kurulan Tuzağı Lanetliyoruz Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar Yüksekova’da astsubay...

Başkan Koç; Onlar Konuştu Di...

Başkan Koç; Onlar Konuştu Diyanet-Sen Yaptı Diyanet-Sen’in uzun yıllar çıkması için mücadele verdiği İlahiyat Önlisans mezunlarına sınavsız...

Memur-Sen’liler %60’a Varan ...

Memur-Sen’liler %60’a Varan Özel İndirim Hizmeti Alacak Memur-Sen Konya İl Başkanlığı üyelerinin daha kaliteli ve özel indirimli hizmetleri...

DİYANET-SEN MARŞI

BAŞKANDAN

KONYA MEMUR-SEN ANLAŞMALI KURULUŞLAR


SAYAÇ

web counter

ZİYARETÇİ DEFTERİ

TANITIM FİLMİ

Namaz Vakitleri

ANKET

MEMURSEN HERZAMAN YANINIZDA

İHTİYACIN NE?