İdeal Koleji, Özel Yalçın ve Bil-Vip Özel Öğretim Kurslarından Memur-Sen’lilere %30 Özel İndirim

03 Nis 2019 Çar 19:54
Bu haber 850 kez okundu
YAZDIR YAZDIR
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

İdeal Koleji, Özel Yalçın ve Bil-Vip Özel Öğretim Kurslarından Memur-Sen’lilere %30 Özel İndirim

Özel İdeal Koleji, Yalçın Özel Öğretim Kursları ve Bil-Vip Özel Öğretim Kursları ile Memur-Sen Konya İl Başkanlığı Ana Sınıfından 12. Sınıf öğrencileri ve mezun olan lise öğrencilerinin faydalanabileceği %30 özel indirimli eğitim ve öğretim hizmet sözleşmesi protokolünü imzaladı.

Memur-Sen İl Başkanlığında yapılan programa Yönetim Kurulu Temsilcileri Mehmet Yalçın ve Caner Şahin Şimşek ile Memur-Sen İl Başkan Vekili Ali Koç ve Diyanet-Sen Şube Başkan Vekili Ahmet Uzun katıldılar. Özel indirimli sözleşme programında konuşan Memur-Sen İl Başkan Vekili Ali Koç, “Üyelerimizin mali, sosyal özlük ve idari haklarının iyileştirilmesi konusunda yaptığımız çalışmaların yanı sıra yakınlarının kültürel ve özel öğretim alabilmeleri için bu özel indirimli anlaşmayı yürürlüğe koyuyoruz” dedi.

İl Başkan Vekili Ali Koç, “11 hizmet kolumuza bağlı sendikalarımızın Konya genelinde yaklaşık 40 bin üyemize ve yakınlarına fayda sağlayacak olan bu özel indirimi eğitim ve öğretim hizmet sözleşmemizin hayırlı olmasını temenni ediyoruz” sözlerine yer verdi.

Özel İdeal Koleji, Yalçın Özel Öğretim Kursları ve Bil-Vip Özel Öğretim Kursları Yönetim Kurulu Temsilcisi Mehmet Yalçın ise, Memur-Sen’e bağlı sendikaların üyelerine ve birinci derece yakınlarına uygulayacakları özel öğretime yönelik İdeal Koleji Ana sınıfından 12. Sınıflara kadar okul kayıtlarında her Memur-Sen üyelerinin 1. Derecedeki çocuklarına %30, Yalçın Özel Öğretim Kursları ve Bil-Vip Özel Öğretim Kursu öğrenci kurs kayıtlarında her öğrenciye kayıt esnasında %15 indirim uygulanacaktır.

Ayrıca bursluluk sınavına giren öğrenciler %15 altında burs kazanmışsa bile kayıt esnasında %15 indirim uygulanacaktır diyen Yalçın, Memur-Sen’lilere çok uygun fiyatlar oluşturduklarını, özel öğretim kurslarımızda “Okula destek, Üniversiteye hazırlık” sloganımızla tecrübeli ve liyakatli eğitim kadromuzla geleceğimizin eseri olan gençlerimize kaliteli öğretim hizmeti sunmakta iddialıyız dedi.

Yapılan Özel İndirimli hizmet sözleşmesi ile Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı bulunan  (EĞİTİM BİR-SEN, DİYANET-SEN, SAĞLIK-SEN, BÜRO MEMUR-SEN, BEM-BİR-SEN, TOÇ-BİR-SEN, ENERJİ BİR-SEN, BAYINDIR MEMUR-SEN, BİRLİK HABER-SEN, ULAŞTIRMA MEMUR-SEN ve KÜLTÜR MEMUR-SEN)  sendikaların yaklaşık 40 bin üyesi üye kimlik kartlarını ibra etmeleri şartıyla istifade edebileceklerdir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Özel İdeal Koleji

Adres: Feritpaşa Mahallesi Badem Sokak No:3 Selçuklu / Konya

Tel: 444 6 420

Fax: (0332) 235 40 60

Özel İdeal İlkokul ve Ortaokulu

Adres: Meram Dere Caddesi No 26 Meram / Konya

Tel: 444 6 420

Fax: (0332) 325 26 60

Web: www.ideal.k12.tr

Yalçın Özel Öğretim Kursları

Merkez Bina

Adres: Sahibiata Mahallesi Dursun Fakih Sokak (Dershaneler Caddesi) No:13 Meram/KONYA

Telefon: (0 332) 351 61 28 – 26

Zindankale Şube

Adres: İhsaniye Mahallesi Abdülezel Paşa Caddesi No:41 Selçuklu / KONYA

Telefon: (0 332) 351 61 29

Selçuklu Şube

Adres: Yazır Mahallesi, Türkerler Sokak. No:26 Selçuklu / KONYA

Tel: 033 2351 61 30

Web: www.yalcinogretimkurslari.com

Özel Bil-Vip Öğretim Kursu

Adres: Büyük İhsaniye Sultan Cem Caddesi No:2  Selçuklu / Konya

Telefon:  0332 353 08 08

Web: www.konyabilvip.com

Memur-Sen’lilere %30 ve %15 Özel İndirimli Hizmet Sözleşmesinin Detayları

Benzer Haberler

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:>

Başkan Ali Koç Kontv’de Diya...

Başkan Ali Koç Kontv’de Diyanet-Sen’in Altın Çağını Değerlendirdi Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç Kontv’de canlı yayında...

Konya Şube Başkanı Ali Koç G...

Konya Şube Başkanı Ali Koç Güven Tazeledi Diyanet-Sen Konya Şubesi 7. Olağan Genel Kurulunu Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi....

Başkan Koç; Onlar Konuştu Di...

Başkan Koç; Onlar Konuştu Diyanet-Sen Yaptı Diyanet-Sen’in uzun yıllar çıkması için mücadele verdiği İlahiyat Önlisans mezunlarına sınavsız...

Memur-Sen’liler %60’a Varan ...

Memur-Sen’liler %60’a Varan Özel İndirim Hizmeti Alacak Memur-Sen Konya İl Başkanlığı üyelerinin daha kaliteli ve özel indirimli hizmetleri...

DİYANET-SEN MARŞI

BAŞKANDAN

SAYAÇ

web counter

ZİYARETÇİ DEFTERİ

TANITIM FİLMİ

Namaz Vakitleri