Memur-Sen ve Hak-İş’in Acı Günü

01 May 2019 Çar 14:43
Bu haber 203 kez okundu
YAZDIR YAZDIR
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Memur-Sen ve Hak-İş’in Acı Günü

Memur-Sen ve Hak-İş’in Şanlıurfa’da düzenlediği 1 Mayıs programına katılmak için Kahramanmaraş’tan yola çıkan ve içinde Hak-İş üyelerinin olduğu otobüs kaza yaptı. Vefat edenler ve yaralıların olduğu kaza nedeniyle 1 Mayıs bayramı çoşkusu hüzne döndü. 

HASTANE2Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinden yola çıkan ve Hak-İş üyelerini taşıyan otobüs, Şanlıurfa’da düzenlenen 1 Mayıs programına giderken Birecik-Suruç yolunda kaza yaptı.

Kazada ilk belirlemelere göre 5 kardeşimiz vefat ederken 12 kardeşimiz ise yaralandı. Yaralılar çevre illerdeki hastanelere kaldırıldı.

Memur-Sen ve Hak-Iş’in Şanlıurfa’da gerçekleştirdiği 1 Mayıs programı’nın başladığı sıralarda haberi alınan kaza nedeniyle program yarıda kesildi.

HASTANE3Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Taziye Telefonu

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan iki genel başkanı telefonla arayarak başsağlığı diledi. Yalçın ve Arslan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bu zor günde yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

HASTANE1İki Genel Başkan’dan Yaralılara Ziyaret

Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın ve Hak-İş Genel Başkanı Arslan yarıda kesilen programın hemen ardından Şanlıurfa’daki hastanelere kaldırılan yaralılara ziyarette bulundu.

Önce Mehmet Akif İnan Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralıları ziyaret eden iki genel başkan ardından Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Eyyübiye Üniversitesi Devlet Hastanesi’ne geçerek burada da yaralıların durumu hakkında bilgi aldılar.

Cenab-ı Hak vefat eden kardeşlerimize rahmet , yaralılara acil şifalar ihsan eylesin.
Başımız sağolsun.HASTANE

Benzer Haberler

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:



































































































>





























Başkan Ali Koç Kontv’de Diya...

Başkan Ali Koç Kontv’de Diyanet-Sen’in Altın Çağını Değerlendirdi Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç Kontv’de canlı yayında...

Konya Şube Başkanı Ali Koç G...

Konya Şube Başkanı Ali Koç Güven Tazeledi Diyanet-Sen Konya Şubesi 7. Olağan Genel Kurulunu Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi....

Başkan Koç; Onlar Konuştu Di...

Başkan Koç; Onlar Konuştu Diyanet-Sen Yaptı Diyanet-Sen’in uzun yıllar çıkması için mücadele verdiği İlahiyat Önlisans mezunlarına sınavsız...

Memur-Sen’liler %60’a Varan ...

Memur-Sen’liler %60’a Varan Özel İndirim Hizmeti Alacak Memur-Sen Konya İl Başkanlığı üyelerinin daha kaliteli ve özel indirimli hizmetleri...

DİYANET-SEN MARŞI

BAŞKANDAN

SAYAÇ

web counter

ZİYARETÇİ DEFTERİ

TANITIM FİLMİ

Namaz Vakitleri