Memur-Sen’liler Motif Kart Avantajından Faydalanmaya Başladı

28 Şub 2019 Per 17:06
Bu haber 846 kez okundu
YAZDIR YAZDIR
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Memur-Sen’liler Motif Kart Avantajından Faydalanmaya Başladı

Memur-Sen’in üyelerine yönelik alışverişlerde kolaylık sağlamak amacıyla geliştirdiği Motif Kart (Özel İndirim Kartı) sistemi yaygınlaşmaya başladı. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla alışveriş sistemlerinde kullanılması için üyelere gönderilen Motif Kartlar Memur-Sen üyeleri tarafından kullanılmaya başlandı.

Motif Kart kullanımı konusunda açıklamalarda bulunan Memur-Sen Konya İl Başkan Vekili Ali Koç,  Motif Kart, Mehmet Akif İnan Vakfı’na ait Memur – Sen üyelerine Türkiye genelinde özel indirimli ve avantajlı alışveriş imkânı sunan bir proje ürünüdür. Kullanıcısına yönelik fayda ve hizmet üretmeyi amaçlayan Motif Kart, temel gıdadan tekstile,   akaryakıttan temel hizmet ürünlerine anlaşmalı işyerleri ile Motif Kart sahiplerine hizmet verecektir.

Motif Kart ayrıcalıkları ile tanıştırmak için davet kartını üyelerimize sunuyor, alışverişlerinde Motif Kart avantajları ile üyelerimizi buluşturmak için de kartını kişiselleştirmeye en yakın PTT işyerine davet ediyoruz dedi.

Memur-Sen üyeliğinin artık alışverişlerde de avantaj sağlayacağını ifade eden Koç, “Üyelerimize ve emeklilerimize kolaylık sağlayacak, onları alışverişte avantajlı hale getirecek harcarken kazandıracak motif kart projemizi de hayata geçirmiş bulunmaktayız. Bu faaliyetin ortaya çıkmasında emeği olan herkese çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

MOTİF KART KULLANIMI KONUSUNDA GENEL BİLGİLER

Motif Kart,  Mehmet Akif İnan Vakfı’na ait Memur–Sen üyelerine özel indirimli ve avantajlı alışveriş imkânı sunan bir proje ürünüdür. Kullanıcısına yönelik fayda ve hizmet üretmeyi amaçlayan Motif Kart, temel gıdadan tekstile, akaryakıttan temel hizmet ürünlerine anlaşmalı işyerleri ile Motif Kart sahiplerine hizmet verecektir.

Motif Kart ayrıcalıkları ile tanıştırmak için davet kartınızı sizlere sunuyor, alışverişlerinizde Motif Kart avantajları ile sizleri buluşturmak için de kartınızı kişiselleştirmeye en yakın PTT işyerine davet ediyoruz.

Motif Kart Nasıl Bir Karttır

Motif Kart Anlaşmalı işyerlerinden yapılacak alışverişlerden ödeme aracı olarak kullanılması halinde kart sahibine indirim ve avantaj tanımlayan banka kartı özellikli bir kart olup, posta çeki hesabına bağlı olarak çalışır. Motif Kart’ımızla PTTmatik’lerden ve anlaşmalı ATM’lerden veya PTT işyerlerinden para yükleyebilir, para çekebilir ve diğer bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz. Hesabınızın kişileştirilmesi için PTT işyerlerine geldiğinizde “ Kredili Mevduat Hesabı için” başvurunuzu yapabilir, onaylanması halinde kartınızda yeterli bakiye olmaması durumunda dahi acil nakit ihtiyaçlarınız ve otomatik ödemeleriniz için kullanabileceğiniz bir kredi limiti tanımlatabilirsiniz.

Davet Kartımı Hemen Kullanabilir miyim?

Davet kartınızı kullanmak ve Motif Kart programının ayrıcalıklarından ve avantajlarından yararlanmak isterseniz en yakın PTT işyerinden davet kartınızı kişiselleştirmeniz gerekmektedir. Motif Kart programına ait davete katılmak istemiyorsanız, Davet Kartınızı ileride kullanılmak üzere saklayabilir veya kullanmayabilirsiniz.

Davet Kartımın Kişiselleştirilmesi Ne Demektir

PTT işyerlerinden kişiselleştirilmemiş davet kartının hukuki bir sorumluluğu ve mali hiçbir kaydı yoktur. Kişiselleştirme, size sunulduğu şekliyle plastik bir davet kartı olan ürünün Motif Kart ayrıcalıklarının tanımlanacağı bir ödeme aracı haline getirilmesi demektir.

Motif Kart Ayrıcalıkları Hakkında Nasıl Bilgi Sahibi Olacağım

Motif Kart programına dahil olan ve kart sahiplerine indirim veya avantaj tanımlayan anlaşmalı işyerlerine ve güncel kampanyalara motif kart internet sayfasından, Motif Kart mobil uygulamasından, Motif Kart sosyal medya sayfasından ulaşabilir ve tercihli iletişim araçlarıyla da anlaşmalı işyerleri ve güncel kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Motif kart hakkında detaylı bilgi öğrenmek, anlaşmalı işyerlerini görmek ve program hakkında merak ettiklerinizi sormak için www.motifkart.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

MOTİF KARTINIZLA İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER

1-Kartınızı teslim aldığınız andan itibaren kartınızla ilgili sorumluluğunuz başlamaktadır.

2-Güvenliginiz için lütfen kartınızın arkasını imzalayınız.

3-Şifrenizi 4441788 PTT çağrı Merkezi’ni arayarak yada size en yakın PTT işyerinden alabilirsiniz. Şifrenizi PTT işyerlerinden veya Pttmatik’ler den değiştiriniz. Güvenliğiniz için kartınızın şifresini diğer kişilerle paylaşmayınız. Çağrı Merkezi aracılığı ile şifre alabilmeniz için GSM numaranızın PTT sistemlerinde tanımlı olması gerekmektedir.

4-Şifrenizi belirlerken güvenliğiniz için doğum tarihiniz gibi kolay tahmin edilebilir rakamlar kullanmalıyız.

5-Kartınızın şifresini unutmanız halinde 4441788 PTT Çağrı Merkezi’ne yada en yakın PTT iş yerine başvurunuz.

6-Krtınızın kaybolması veya çalınması halinde lütfen en kısa sürede 4441788 PTT Çağrı Merkezi’ni arayınız.

7-Hesap özetiniz Türk Lirası [TL] olarak düzenlenir. Yabancı para ile yapılan işlemler, uluslararası kart kuruluşlarınca ABD Dolarına [USD] çevrilerek karşılığı olan Türk Lirası [TL] olarak hesabınıza borç kayıt edilir.

8-Ev/İş adresiniz veya diğer iletişim bilgilerinizdeki değişiklikleri 15 [on beş] gün içinde en yakın PTT İşyerine bildirmeniz gerekmektedir.

9- Kartınız hakkında ayrıntılı bilgiye www.motifkart.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

10-Kartınızın kullanıma açılması için size en yakın PTT İşyerinden geçerli bir kimlik belgesi ile müracaat etmeniz ve hesap aktivasyonunu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

11-Kartınız BDDK düzenlemesi gereği onayınızın olmaması durumunda internet üzerinden alışverişe kapalı olarak gönderilecektir. İnternet alışverişlerinde kullanımı ile ilgili istediğiniz zaman 4441788 PTT Çağrı Merkezi ve PTT iş yerlerinden değişiklik yapabilirsiniz.

Motif Kart’ınızla Tüm Pttmatiklerden;

Posta Çeki, para  çekme, para yatırma, bakiye sorgulama,  başka hesaba aktarma, mobil havale, Pttkart şifre işlemleri, en yakın  PTT Matik bilgisi, Su/elektrik/Doğalgaz/Türk Telekom fatura tahsilatı, HGS bakiyesi yükleme, GMS fatura tahsilatları, Cep TL yükleme, ADSL fatura tahsilatı,  (TTNet,  Millenicom,  HimNet,  GökNet, Vodafone Net), bilgi güncelleme (telefon numarası) anlaşmalı banka kredi kartı ve bireysel kredi tahsilatları, özel Telekom fatura tahsilatı (Superonline) ve bağış yatırma işlemlerini yapabilirsiniz.

MOTİF KART MÜRACAATI İÇİN Tıklayınız

Benzer Haberler

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:>

Başkan Ali Koç Kontv’de Diya...

Başkan Ali Koç Kontv’de Diyanet-Sen’in Altın Çağını Değerlendirdi Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç Kontv’de canlı yayında...

Konya Şube Başkanı Ali Koç G...

Konya Şube Başkanı Ali Koç Güven Tazeledi Diyanet-Sen Konya Şubesi 7. Olağan Genel Kurulunu Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi....

Başkan Koç; Onlar Konuştu Di...

Başkan Koç; Onlar Konuştu Diyanet-Sen Yaptı Diyanet-Sen’in uzun yıllar çıkması için mücadele verdiği İlahiyat Önlisans mezunlarına sınavsız...

Memur-Sen’liler %60’a Varan ...

Memur-Sen’liler %60’a Varan Özel İndirim Hizmeti Alacak Memur-Sen Konya İl Başkanlığı üyelerinin daha kaliteli ve özel indirimli hizmetleri...

DİYANET-SEN MARŞI

BAŞKANDAN

SAYAÇ

web counter

ZİYARETÇİ DEFTERİ

TANITIM FİLMİ

Namaz Vakitleri