Memur-Sen’liler Yüksek Özgüvenli Olacaklar

02 Ara 2018 Paz 6:15
Bu haber 725 kez okundu
YAZDIR YAZDIR
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Memur-Sen’liler Yüksek Özgüvenli Olacaklar

Diksiyon, Hitabet, Etkili Konuşma ve Beden Dili gibi eğitimleri alarak insanlarla daha iyi irtibat kurma ve ilişkilerinde kişisel davranış tarzlarının ve diğer kişiler üzerindeki etkilerinin farkına varmalarını sağlayabilmek için toplumun her kesimine hizmet vermekte olan Memur-Sen’li üyelere özel eğitimin kapıları açılıyor.   

Memur-Sen Konya İl Başkanlığı Diksiyon, Drama ve Sinema ana başlıklı konularda özel eğitim vermekte olan Yusuf Koç Sanat Merkezi ile %50 özel indirimli eğitim sözleşmesi yaptı.

Yapılan özel eğitim sözleşmesinin detayları konusunda açıklamalarda bulunan Memur-Sen İl Başkan Vekili Ali Koç, devletimizin tüm kurumlarında çalışan ve topumun her kesimine devletimiz adına hizmet sunmakta olan ve konfederasyonumuza bağlı bulunan 11 hizmet kolu (EĞİTİM BİR-SEN, DİYANET-SEN, SAĞLIK-SEN, BÜRO MEMUR-SEN, BEM-BİR-SEN, TOÇ-BİR-SEN, ENERJİ BİR-SEN, BAYINDIR MEMUR-SEN, BİRLİK HABER-SEN, ULAŞTIRMA MEMUR-SEN ve KÜLTÜR MEMUR-SEN)  sendikalarımızın  üyelerini insanlarla daha iyi iletişim kurmak, onların anlayabilecekleri dili ve hitabı kullanmak için özel eğitim almalarını önemsiyoruz. Bu kapsamda Diksiyon, Beden Dili, Hitabet, Farkındalık, Drama ve Sinema Eğitimlerini alarak insanlarla irtibat kurma ve ilişkilerinde kişisel davranış tarzlarının ve diğer kişiler üzerindeki etkilerinin farkına varmalarını, farklı profillerdeki kişiler ile tatminkâr ilişkiler kurabilmelerini sağlayacak, etkin yöntemleri uygulamalar ile aktaracaklardır.

Memur-Sen İl Başkan Vekili Ali Koç, içerik olarak, Drama – Diksiyon eğitimi – Nefes eğitimleri – Hitabet – Etkili konuşma – Hızlı okuma – Yazarlık – Beden dili – İletişim ve Özgüven gibi konular paket eğitim şeklinde verilecektir.

Bu eğitimlerin süresi 5 ay (80 saat) olup, 10/12/2018 – 10/04/2019 tarihleri arasında tamamlanacak ve aylık özel indirimli ücret 200 TL + KDV şeklindedir.

Başkan Vekili Koç, Memur-Sen’li üyelerimizin ilişkilerdeki kişisel davranış tarzlarının ve diğer kişiler üzerindeki etkilerinin farkına varmaları, etkili iletişim kurmaları, toplumda öncü rolünü üstlenmiş bireyler olarak kendilerini doğru ifade ederek kurum ve münferit vizyonuna katkı sağlamaları hedeflenmiştir dedi.

Benzer Haberler

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:>

Başkan Ali Koç Kontv’de Diya...

Başkan Ali Koç Kontv’de Diyanet-Sen’in Altın Çağını Değerlendirdi Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç Kontv’de canlı yayında...

Konya Şube Başkanı Ali Koç G...

Konya Şube Başkanı Ali Koç Güven Tazeledi Diyanet-Sen Konya Şubesi 7. Olağan Genel Kurulunu Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi....

Başkan Koç; Onlar Konuştu Di...

Başkan Koç; Onlar Konuştu Diyanet-Sen Yaptı Diyanet-Sen’in uzun yıllar çıkması için mücadele verdiği İlahiyat Önlisans mezunlarına sınavsız...

Memur-Sen’liler %60’a Varan ...

Memur-Sen’liler %60’a Varan Özel İndirim Hizmeti Alacak Memur-Sen Konya İl Başkanlığı üyelerinin daha kaliteli ve özel indirimli hizmetleri...

DİYANET-SEN MARŞI

BAŞKANDAN

SAYAÇ

web counter

ZİYARETÇİ DEFTERİ

TANITIM FİLMİ

Namaz Vakitleri