Nadir Avcan Petrollerinden Memur-Sen’lilere Büyük İndirim

02 Şub 2018 Cum 10:08
Bu haber 10.896 kez okundu
YAZDIR YAZDIR
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Nadir Avcan Petrollerinden Memur-Sen’lilere Büyük İndirim

Nadir Avcan Petrolleri ve Şirketler grubu ile Memur-Sen Konya İl Başkanlığı arasında yapılan protokol ve özel indirimli hizmet anlaşması yapıldı. Yapılan büyük indirimli hizmet sözleşmesi ile Memur-Sen’e bağlı sendikaların üyeleri Konya genelinde bulunan 12 Petrol istasyonundan Mazot’ta %7, Benzinde ise %4 oranında özel indirimli akaryakıt alma imkânı elde edecekler.

Memur-Sen İl Başkanlığı’nda yapılan özel indirimli protokol anlaşma programına İl Başkan Vekili Ali Koç ile Nadir Avcan Petrolleri ve Şirketler Grubu Müdürü Mustafa Tilif katıldı. Özel İndirimli Hizmet Sözleşmesi imzalama programında konuşan Memur-Sen Konya İl Başkan Vekili Ali Koç, “üyelerimize yönelik kaliteli ve özel indirimli anlaşmalı kuruluşlarımız arasına Nadir Avcan Petrolleri de katılmıştır. Yapılan Petrol ürünleri anlaşması ile üyelerimize hem kaliteli, hemde özel indirimli  akaryakıt alma imkanını sunuyoruz. Bu fırsatı bizlere sunan Nadir Avcan Şirketler grubuna teşekkür ediyoruz dedi.” Nadir Avcan Petrolleri ve Şirketler Grubu Müdürü Mustafa Tilif ise, “Konya genelindeki petrol istasyonlarının tamamında kaliteli akaryakıt hizmetleri verdiklerini ifade ederek, Memur-Sen İl Başkanlığı ile yapılmış olan Özel İndirimli Hizmet sözleşmesi ile Mazot’ta %7, Benzin’de ise %4 oranında özel indirim uygulanacaktır. Lpg satış fiyatlarında Konya genelindeki fiyatların altında satış yapıldığı için lpg fiyatlarında özel indirim uygulanmayacağını söyledi.”

Yapılan Özel İndirimli hizmet sözleşmesi ile Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı bulunan  (EĞİTİM BİR-SEN, DİYANET-SEN, SAĞLIK-SEN, BÜRO MEMUR-SEN, BEM-BİR-SEN, TOÇ-BİR-SEN, ENERJİ BİR-SEN, BAYINDIR MEMUR-SEN, BİRLİK HABER-SEN, ULAŞTIRMA MEMUR-SEN ve KÜLTÜR MEMUR-SEN sendikaların yaklaşık 40 bin üyesi istifade edebileceklerdir.

HER ÜYEYE ÖZEL İNDİRİM KARTI HAZIRLANDI

Memur-Sen’e bağlı sendikaların üyelerine Özel İndirim Kartı hazırlandı. Konya genelindeki Memur-Sen’li üyeler Özel İndirim Kartlarını bağlı bulundukları Sendikanın Şubesinden, İlçe Başkanlığından ve İşyeri temsilciliğinden alacaklardır.

ÖZEL İNDİRİM KARTI NASIL KULLANILACAK

Yapılan büyük indirimli hizmet sözleşmesi ile Memur-Sen’e bağlı sendikaların üyeleri Nadir Avcan Petrollerinin Konya genelinde bulunan 12 Petrol istasyonundan EPDK’nın belirlemiş olduğu resmi satış fiyatları üzerinden Mazot’ta %7, Benzinde ise %4 oranında özel indirimli akaryakıt alma imkânını elde edebilmek için şu yolu izlemeleri gerekecek.

1- Akaryakıt alışverişlerinde Özel İndirim sağlanması için öncelikler isminize özel hazırlatılmış olan İndirimli Kartınıza plakanızı sistemde kayıtlı olması gerekir. Kayıt için lütfen https://kayit.nadiravcan.com.tr  Tıklayınız  linkine girerek yönergeleri takip ediniz. (Cep Numaranızı değiştirdiyseniz yada kayıtlı değil diyorsa lütfen 0332 238 61 03 – 04 (WhatsApp Destek Hattı 05322057302) arayınız.

2-  Şayet mevcut plakanız değişirse bu işlemi yenileyiniz. Sistemde kayıtlı plakanız, akaryakıt aldığınız plaka ile farklı olursa sistem indirim sağlayamaz.

3- Kayıt işleminiz bittikten sonra NADİR AVCAN şirketine ait her hangi bir petrol istasyonundan akaryakıt ikmali yaparken kartınızı görevli kişiye sisteme okutması için veriniz.

4- Sistem otomatik olarak size bu alışverişte ne kadar alım yaptığınızı, indirim tutarınızı ve ödemeniz gereken bedeli gösteren bir fiş yazacaktır.

5- Web Kayıt için https://kayit.nadiravcan.com.tr  Tıklayınız 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Müşteri Hizmetleri Telefonu: 0332 238 61 03 – 04

WhatsApp Destek Hattı: 05322057302

Web: www.nadiravcan.com.tr

E-Mail: info@nadiravcanpetrol.com

NADİR AVCAN PETROL İSTASYONLARI     Tıklayınız

Benzer Haberler

Milli İrade...

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:

Spam protection by WP Captcha-Free>
Başkan Koç; Onlar Konuştu Di...

Başkan Koç; Onlar Konuştu Diyanet-Sen Yaptı Diyanet-Sen’in uzun yıllar çıkması için mücadele verdiği İlahiyat Önlisans mezunlarına sınavsız...

Memur-Sen’liler %60’a Varan ...

Memur-Sen’liler %60’a Varan Özel İndirim Hizmeti Alacak Memur-Sen Konya İl Başkanlığı üyelerinin daha kaliteli ve özel indirimli hizmetleri...

Konya Şube Başkanı Ali Koç G...

Konya Şube Başkanı Ali Koç Güven Tazeledi Diyanet-Sen Konya Şubemizin “Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı merkez öğretmenevinde gerçekleştirildi....

Diyanet-Sen Konya Şubesinin ...

Diyanet-Sen Konya Şubesinin Yeni Hizmet Ofisi Dualarla Açıldı Diyanet-Sen Konya Şubesi yeni hizmet ofisinin açılışı yoğun bir katılım ve...

DİYANET-SEN MARŞI

BAŞKANDAN

KONYA MEMUR-SEN ANLAŞMALI KURULUŞLAR


SAYAÇ

web counter

ZİYARETÇİ DEFTERİ

TANITIM FİLMİ

Namaz Vakitleri

ANKET

MEMURSEN HERZAMAN YANINIZDA

İHTİYACIN NE?