- Konya Diyanet-Sen - http://www.konyadiyanetsen.org.tr -

Özel Mor İnci Kreş ve Anaokulu’ndan Memur-Sen’lilere Özel İndirim

[1]Özel Mor İnci Kreş ve Anaokulu’ndan Memur-Sen’lilere Özel İndirim

Özel Mor İnci Kreş ve Anaokulu ile Memur-Sen Konya İl Başkanlığı üyelere yönelik özel indirimli hizmet protokolü imzaladı. Yapılan bu protokolle Memur-Sen’liler %20 özel indirimli eğitim hizmeti alma imkânını elde edecekler.

Memur-Sen Konya İl Başkanlığı binasında yapılan özel indirimli anlaşma sözleşmesine Memur-Sen İl Başkanı Nazif Karlıer ve Başkan Vekili Ali Koç ile Özel Mor İnci Kreş ve Anaokulu sahibi Mehmet Şahin ve İşletme Müdürü Yasemin Şahin katıldılar.

Özel Mor İnci ve Anaokulu İşletme Müdürü Yasemin Şahin, Memur-Sen’e bağlı sendikaların üyelerine ve birinci derece yakınlarına Kreş ve Anaokulu Eğitim Hizmetleri için yapılan %20 özel indirimle aylık 600 TL, Kırtasiye ve temizlik ücreti ise 500 TL karşılığında öğretim hizmeti sunacaklarını söyledi.

Yapılan Özel İndirimli hizmet sözleşmesi ile Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı bulunan  (EĞİTİM BİR-SEN, DİYANET-SEN, SAĞLIK-SEN, BÜRO MEMUR-SEN, BEM-BİR-SEN, TOÇ-BİR-SEN, ENERJİ BİR-SEN, BAYINDIR MEMUR-SEN, BİRLİK HABER-SEN, ULAŞTIRMA MEMUR-SEN ve KÜLTÜR MEMUR-SEN)  sendikalarının yaklaşık 40 bin üyesi (üye kimlik kartlarını ibraz etmeleri halinde) ve birinci derece yakınları faydalanabileceklerdir.

İletişim ve İrtibat

Mehmet Şahin

Tel: 0549 650 19 98

Yasemin Şahin

Tel: 0545 483 29 47

ADRES: Yazır Mahallesi Koruluk Sokak Beyazıt Evleri No:6/A Selçuklu/KONYA

Web: www.morincianaokulu.com [2]

Memur-Sen’lilere %20 Özel İndirimli Hizmet Sözleşmesinin Detayları

[3] [4] [5]