Şube Müdürlüğü Mülakat Sonuçları ve Tercih Yerleri

09 Oca 2014 Per 3:25
Bu haber 2.284 kez okundu
YAZDIR YAZDIR
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

müdürmülakat

Şube Müdürlüğü Mülakat Sonuçları ve Tercih Yerleri

Şube Müdürü kadroları için 2013 Yılı Görevde Yükselme Sınavına katılan adaylar sözlü sınav sonuçlarını Başkanlığımız İKYS programındaki https://ikys.diyanet.gov.tr internet adresi üzerinden kullanıcı hesapları ile giriş yaparak öğrenebileceklerdir.

Lütfen Linki Tıklayınız…

 https://ikys.diyanet.gov.tr

Kontenjan ve Tercih Yerleri

Başkanlığımız taşra teşkilatında münhal bulunan şube müdürü kadroları için 30.11.2013 tarihinde yapılan görevde yükselme yazılı sınavı sonucuna göre 24.12.2013 – 07.01.2014 tarihleri arasında yapılan sözlü sınavda başarılı olarak ilan edilen kontenjan sayısına giren adaylardan atama yapmak üzere tercihleri alınacaktır:

1- Adayların tercihlerine göre yerleştirilmesi işlemi, sözlü sınav sonucunda alınan puana göre yapılacaktır. Bunda eşitlik olması halinde hizmet süresi fazla olanlara sıralamada öncelik verilecektir. Hizmet süresi hesaplanırken İKYS veri tabanında gözüken hizmet süreleri esas alınacaktır.

2- Adaylardan en fazla 15 yer için tercih alınacaktır. Tercihlerinden birine yerleşemeyenler ile belirtilen süre içerisinde tercihte bulunmayanların atamaları re’sen yapılacaktır.

3-  Adayların tercih sonuçlarının ilanından itibaren 2 gün içerisinde (14.01.2014 tarihi saat 18.00’e kadar) kendi sınav grupları dahilinde kalmak şartıyla karşılıklı olarak becayiş dilekçelerini 0312 2859621 nolu faks yoluyla iletmeleri, asıllarını da Atama 1 Daire Başkanlığı’na göndermesi halinde talepleri değerlendirmeye alınabilecektir.

4- Adaylar tercihlerini 08.01.2014 tarihinden itibaren 12.01.2014 tarihi saat 23.59’a kadar https://ikys.diyanet.gov.tr/ web adresi üzerinden Sınav – Sınav İşlemleri menüsünden yapacaklar ve bu tarihten sonra tercihlerde hiçbir şekilde değişiklik yapılmayacaktır.

5- Adaylardan halen yurtdışı teşkilatında geçici görevde olanlardan görevine başlamayacak olanların, sözlü sınav sonucunun ilanından itibaren 13.01.2014 günü mesai bitimine kadar dilekçelerini 0312 2859621 nolu faksa, asıllarını da Atama 1 Daire Başkanlığı’na göndermesi gerekmektedir.

6- Söz konusu sınavda başarılı olup yurtdışı teşkilatında geçici görevde olanların yurtdışı görevlerinin sona ermesinin ardından, daha önce tercih sonuçlarında ilan edilen yerlere atama işlemleri yapılacaktır.

7-     Posta yolu ile yapılan tercihler kabul edilmeyecektir.

8-     Adayların atamaya esas olan;

a.       Lisans/önlisans diplomasının müftülükçe tasdikli fotokopisi,

b.      Müftülükçe onaylı hizmet cetveli,

c.       Nüfus cüzdanı fotokopisi,

belgelerini, sözlü sınav sonuçlarının ilanını takip eden 5 gün içerisinde Başkanlığımız Atama I Daire Başkanlığına göndermeleri gerekmektedir. Süresi içerisinde müracaat etmeyen adayların başvuruları geçersiz kabul edilecek, postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

9-     Yer tespiti ve tercih ile ilgili bilgiler hakkında bu program aracılığı ile yapılan duyuru dışında ilave bir tebligat yapılmayacak, adaylara ayrıca bilgi veya belge gönderilmeyecektir.

10-  Yapılacak yer tespiti ve tercih işlemleri için (0312 2957794-95) nolu telefonlardan bilgi alınabilecektir.

İlgililere duyurulur.

D.İ.B.İNSAN KAYNAKLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Benzer Haberler

Sendika...

Yorum 
0

Memur-Sen’den...

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:

Spam protection by WP Captcha-Free>
Ortak Akıl Platformu: Normal...

Ortak Akıl Platformu: Normalleşme ve İstikrar Devam Etmeli Haliç Kongre Merkezi’nde bir araya gelen Ortak Akıl Platformu Üyeleri vesayet...

Konya Diyanet-Sen’den Ankara...

Konya Diyanet-Sen’den Ankara Çıkarması Diyanet-Sen Konya Şubesinden Genel Başkan Mehmet Bayraktutar ve Başkan Yardımcılarına hayırlı olsun...

DİYANET-SEN: Rotasyonu Komis...

DİYANET-SEN: Rotasyonu Komisyon Çözecek Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ve yönetim kurulu üyeleri Diyanet İşleri Başkanı Prof....

Memur-Sen ve Hak-İş 1 Mayıs’...

Memur-Sen ve Hak-İş 1 Mayıs’ı Konya’da Birlikte Kutlayacak Memur-Sen Genel Başkan Vekili Günay Kaya ve Hak-İş Genel Başkan Vekili Mehmet...

DİYANET-SEN MARŞI

BAŞKANDAN

KONYA MEMUR-SEN ANLAŞMALI KURULUŞLAR


SAYAÇ

web counter

ZİYARETÇİ DEFTERİ

TANITIM FİLMİ

Namaz Vakitleri

ANKET

Yeni Sitemizi Görsel ve İçerik Olarak Nasıl Buldunuz ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare Eder
Kötü

MEMURSEN HERZAMAN YANINIZDA

İHTİYACIN NE?