- Konya Diyanet-Sen - http://www.konyadiyanetsen.org.tr -

Tekbir Otel’den Memur-Sen’lilere Alanya’da Özel İndirimli Tatil Fırsatı

Posted By Basın Merkezi On 09 Temmuz 2018 @ 11:59 In DUYURULAR,Güncel,Manset | No Comments

[1]

Tekbir Otel’den Memur-Sen’lilere Alanya’da Özel İndirimli Tatil Fırsatı

Memur-Sen Konya İl Başkanlığı Antalya’nın Alanya İlçesinde bulunan Tekbir Resort Otel ile üyelere yönelik özel indirimli anlaşma protokolünü gerçekleştirdi.

Antalya’nın Alanya İlçesinde bulunan Tekbir Resort Otel ile Memur-Sen Konya İl Başkanlığı arasında üyelerin ekonomik tatil yapabilmelerine yönelik yapılan anlaşma protokolü ile Memur-Sen’lilere İslami konsepte tatil fırsatı sunulmuştur.

Alanya Türkler beldesinde bulunan İslami oteller kategorisindeki Tekbir Resort otel, muhafazakâr kesimler için hizmet vermektedir. Denize sıfır yapısı, bay, bayan ve karma, ayrı ve kapalı yüzme havuzları ile bir tatil olanağı sunmaktadır. Alkolün bulunmadığı otelde lezzetli, yiyecek ve içecekler ile geniş bir açık büfesi bulunmaktadır. Alkolsüz aile oteli normal standartlarda hizmet vermektedir. Güleryüzlü uzman personel kadrosu ile birlikte müşterilerinin hizmetinde olan Tekbir Resort Otel, Memur-Sen’lilere avantajlı fiyatlarıyla Alanya’da hizmet sunmaktadır.  Otelde, fitness salonu ve bazı aktiviteler ile müşterilerinin eğlenmelerini ve keyifli bir tatil geçirmelerini de sağlamaktadır. Aileniz ile tatil köyü havasında huzurlu bir tatil yapabilirsiniz.

Üyelerinin her fırsatta kaliteli ve ekonomik hizmet almalarını hedefleyen Memur-Sen Konya İl Başkanlığı üyelerinin sosyal ve kültürel konularda da özel ve indirimli faydalar sağlamaya özen göstermektedir.

[2]

Tekbir Resort Otel Memur-Sen’lilere Özel Fiyat Uygulaması Yapacak

Memur-Sen’lilere ekonomik ve taksitli ödeme fırsatı sunulan anlaşmaya göre Antalya İli Alanya İlçe’nin Türkler Mahallesinde alkolsüz ve İslami konsepte uygun aile oteli olarak hizmet vermekte olan Tekbir Resort Otel’den 15 Temmuz 2018 tarihine kadar yapılacak olan erken rezervasyonlarda Memur-Sen’lilere belirlenmiş olan fiyat listesi üzerinden %30 genel indirim, ayrıca sezon sonuna kadar yapılacak olan rezervasyonlardan ise özel indirim imkânı sunulacaktır. Ekonomik tatil fırsatı ve özel indirimli hizmet sözleşmesinden Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı bulunan  (EĞİTİM BİR-SEN, DİYANET-SEN, SAĞLIK-SEN, BÜRO MEMUR-SEN, BEM-BİR-SEN, TOÇ-BİR-SEN, ENERJİ BİR-SEN, BAYINDIR MEMUR-SEN, BİRLİK HABER-SEN, ULAŞTIRMA MEMUR-SEN ve KÜLTÜR MEMUR-SEN) sendikaların üyeleri ile (üye kimlik kartlarını ibra etmeleri koşuluyla) birinci derece yakınları da (eş, çocuklar ile anne ve baba) bu özel indirimli tatil ve konaklama hizmetlerinden faydalanabileceklerdir.

[3]

Tekbir Resort Otel ile Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı bulunan sendikaların üyeleri için belirlenmiş fiyat listesi üzerinden yapılacak özel indirim hizmeti ve kredi kartlarına taksitli ödeme fırsatı sunulacaktır. Rezervasyon, İptal, değişiklik, uzatma, konaklama ve benzeri konular Otellerde Konaklama ana şartlarını taşıyan hükümler çerçevesinde olacaktır. Ayrıca sezon boyu uygulanacak fiyat tablosunu içeren hizmet sözleşmesi aşağıda belirtildiği şekilde olacaktır.

[4]

İrtibat ve İletişim:

Tekbir Resort Otel

Adres: Türkler Mahallesi Akdeniz Bulvarı No:38 Alanya/ANTALYA

Telefonlar0242 745 03 15

WhatshApp: 0553 065 03 15

Web: www.tekbiralanyaresort.com [5]

[6]

Memur-Sen’lilere Özel İndirimli Hizmet Sözleşmesinin Detayları

[7]


Article printed from Konya Diyanet-Sen: http://www.konyadiyanetsen.org.tr

URL to article: http://www.konyadiyanetsen.org.tr/tekbir-otelden-memursenlilere-alanyada-zel-ndirimli-tatil-frsat.html

URLs in this post:

[1] Image: http://www.konyadiyanetsen.org.tr/wp-content/uploads/2018/07/otelmanşet.png

[2] Image: http://www.konyadiyanetsen.org.tr/wp-content/uploads/2018/07/otel1.jpg

[3] Image: http://www.konyadiyanetsen.org.tr/wp-content/uploads/2018/07/otel5.jpg

[4] Image: http://www.konyadiyanetsen.org.tr/wp-content/uploads/2018/07/otel2.jpg

[5] www.tekbiralanyaresort.com: http://www.tekbiralanyaresort.com

[6] Image: http://www.konyadiyanetsen.org.tr/wp-content/uploads/2018/07/otel4.jpg

[7] Image: http://www.konyadiyanetsen.org.tr/wp-content/uploads/2018/07/0542EB51-91E5-4524-81C7-99B2C47E6901.jpeg