İttifak Holding ile Memur-Sen Konya İl Başkanlığı  Özel İndirim Anlaşması İmzaladı

03 May 2018 Per 16:05
Bu haber 4.884 kez okundu
YAZDIR YAZDIR
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

İttifak Holding ile Memur-Sen Konya İl Başkanlığı  Özel İndirim Anlaşması İmzaladı

İttifak Holding ile MEMUR-SEN Konya İl Başkanlığı arasında, MEMUR-SEN çatısı altındaki sendika üyelerinin İttifak Holding grup şirketlerinin ürün ve hizmetlerinden indirimli yararlanmalarını sağlayacak özel indirim anlaşması imzalandı.

Anlaşma kapsamında, MEMUR-SEN Konya Şubesi çatısı altındaki 11 sendikanın üyeleri, İttifak Holding’e ait şirketlerin ürün ve hizmetlerinden indirimli yararlanabilecek. Anlaşma, Nisan ayında yürürlüğe girecek.

Taraflar arasında yapılan anlaşmanın imzaları, 14 Mart Çarşamba günü İttifak Holding’de atıldı. İmza programına, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila, MEMUR-SEN Konya İl Başkanı Nazif Karlıer, Başkan Vekili Ali Koç ve Başkan Yardımcısı Nedim Akan’ın yanı sıra; BÜRO MEMUR-SEN Konya İl Başkanı Mahmut Çimen, TOÇBİRSEN 1 Nolu Şube Başkanı Harun Sarıdoğan, TOÇ-BİR-SEN 2 Nolu Şube Başkanı Kadir Alıcı, Ulaştırma MEMUR-SEN Şube Başkanı Sezai Dilmen, SAĞLIK-SEN Üniversite Başkan Yardımcısı Kemal Özkara, SAĞLIK-SEN Şube Başkan Yardımcısı Feyyaz Yıldız, DİYANET-SEN Şube Başkan Vekili Ahmet Uzun, DİYANET-SEN Şube Başkan Yardımcısı İlhami Küçüktürkmen katıldı.

ittfh-(2).jpg

Her İki Taraf İçin de Hayırlı Olacağına İnanıyorum

Yapılan protokol sonrası açıklama yapan MEMUR-SEN Konya İl Başkanı Nazif Karlıer, “MEMUR-SEN ailesi olarak Konya’da 40 bini aşkın Türkiye’de ise 1 milyonu aşkın üyemiz var. Bugüne kadar birçok firmayla indirim anlaşmaları imzaladık. Biliyorsunuz, üyelerimizin özlük ve özgürlük noktasında haklarını savunurken aynı zamanda da yaşam standartlarının daha yükseğe çıkartılması noktasında gayretlerimiz oluyor. Bugün burada İttifak Holding’imizin yetkilileriyle üyelerimize fayda sağlayacak bir anlaşmaya imza attık.

İnşallah bu birliktelik uzun süreli olur. Bizim hedefimiz karşılıklı kazanmaktır. Hepimiz biliriz ki kazan-kazan her zaman için taraflara avantaj sağlayan bir yöntemdir. Bu noktada üyelerimizin memnun olacağı bir anlaşmaya imza attığımız kanaatindeyim. Her iki tarafa da hayırlı olsun diyorum.” dedi.

Memurlarımızın, Ülkemizin İmarında Önemli Katkısı Var

İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila da şunları söyledi: “Böyle bir anlaşmayı yapmaktan biz de İttifak ailesi olarak mutluluk duyuyoruz. Memur demek, imar eden demek. Ülkemizin imarında önemli katkısı olan memurlarımıza biz de İttifak ailesi olarak elimizden gelen yardımı ve iş birliğini yapmak, bir yol açmak istedik.

İnşallah bu anlaşmayı Türkiye çapında daha da yaygınlaşacak hale getiririz. Biz bu tür anlaşmalara her zaman sıcak bakıyoruz. Benzeri anlaşmaları geçmişte farklı kurumlarla da yapmıştık. Bundan sonra da yapmayı sürdüreceğiz. Ve bu manada ülke çapında bir başlangıç teşkil edeceğine inanıyoruz. İnşallah hayırlara vesile olur.”

ÖZEL İNDİRİM KARTI NASIL KULLANILACAK

Yapılan büyük indirimli hizmet sözleşmesi ile Memur-Sen’e bağlı sendikaların  (EĞİTİM BİR-SEN, DİYANET-SEN, SAĞLIK-SEN, BÜRO MEMUR-SEN, BEM-BİR-SEN, TOÇ-BİR-SEN, ENERJİ BİR-SEN, BAYINDIR MEMUR-SEN, BİRLİK HABER-SEN, ULAŞTIRMA MEMUR-SEN ve KÜLTÜR MEMUR-SENüyeleri İmzalanan protokol uyarınca Nisan ayından itibaren İttifak Holding grup şirketlerinin (Adese, Seha Yapı, Selva, Selet, İrent, AES) ürün ve hizmetlerinden %20 ye varan özel indirimli olarak yararlanmaya başlayacak.

*ADESE Alışveriş Merkezlerinde Özel İndirim sağlanması için öncelikler özel hazırlatılmış olan İndirimli adese kart yanınızda olması gerekir. Web Kayıt için lütfen https://kart.adese.com.tr  Tıklayınız  linkine girerek yönergeleri takip ediniz.

Yada 444 0 237 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden adese kart güncellemesi yapabilirsiniz.

İmzalanan protokol uyarınca MEMUR-SEN Konya İl Başkanlığı’na bağlı sendikaların üyeleri Nisan ayından itibaren İttifak Holding grup şirketlerinin (Adese, Seha Yapı, Selva, Selet, İrent, AES) ürün ve hizmetlerinden %20 ye varan özel indirimli olarak yararlanmaya başlayacak.

ÖZEL İNDİRİM YAPILAN KURULUŞLARIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adese A.Ş

Adres: Musalla Bağları Mahallesi, Gökler Sokak No:4 42010 Selçuklu / Konya / Türkiye

Telefon: 90 332 221 40 00 – 221 42 42
Web Site: www.adese.com.tr

Kule Sini

Adres: Musalla Bağları Mah. Kule Cad. Kule Plaza 41. ve 42. Kat Selçuklu / KONYA / TÜRKİYE
Telefon: +90 332 237 58 53
Web Site: www.kulesini.com

AES Sigorta Aracılık Hizmetleri

Adres:  Ulubatlı Hasan Mah. Ankara Cad No:138/A-1 KARATAY/KONYA
Telefon: 0 332 237 67 00
Web Site: www.aessigorta.com.tr

Hyundai İrent Yetkili Bayii

Adres: Ulubatlı Hasan Mh. Ankara Cad.No:138 A-1 – Karatay – Konya
Telefon: 0332 237 67 00
Web Site: irent.hyundaiplaza.com.tr

Seha Yapı

Adres: Musalla Bağları Mahallesi Kule Caddesi Kule Plaza Kat : 33 No: 56
Telefon: 444-7342
Web Site: www.sehayapi.com

Selva Gıda San. AŞ.

Adres: Konya Org. Sanayi Böl. Büyük Kayacık Mah. Güzelkonak Sok. No:6  42050  Selçuklu – KONYA
Tel: +90.332.239 01 24
Web: www.selva.com.trAdres: Fevzi Çakmak Mah. Aslım Cad. KOBISAN 1. Sanayi Sit. No:69/D Karatay-KONYA
Telefon: 0 (332) 342 64 01 – 02
Web Site: www.selet.com.tr

ittfh-(4).jpg

Benzer Haberler

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:>

Başkan Ali Koç Kontv’de Diya...

Başkan Ali Koç Kontv’de Diyanet-Sen’in Altın Çağını Değerlendirdi Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç Kontv’de canlı yayında...

Konya Şube Başkanı Ali Koç G...

Konya Şube Başkanı Ali Koç Güven Tazeledi Diyanet-Sen Konya Şubesi 7. Olağan Genel Kurulunu Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi....

Başkan Koç; Onlar Konuştu Di...

Başkan Koç; Onlar Konuştu Diyanet-Sen Yaptı Diyanet-Sen’in uzun yıllar çıkması için mücadele verdiği İlahiyat Önlisans mezunlarına sınavsız...

Memur-Sen’liler %60’a Varan ...

Memur-Sen’liler %60’a Varan Özel İndirim Hizmeti Alacak Memur-Sen Konya İl Başkanlığı üyelerinin daha kaliteli ve özel indirimli hizmetleri...

DİYANET-SEN MARŞI

BAŞKANDAN

SAYAÇ

web counter

ZİYARETÇİ DEFTERİ

TANITIM FİLMİ

Namaz Vakitleri